Hello

Welcome, Guest. Please login or register.

Author Topic: Potrzebujecie jakis skrypt? Wszystkie prosby o skrypt zamieszczamy w tym temacie  (Read 3227 times)

Admin TB

• Administrator
  • TibijskiBot - dla prawdziwych boterow!
    • View Profile
    • www.tibijskibot.pl
Jeżeli potrzebujesz jakiegoś skryptu zamieść go w tym temacie.
Tylko prosimy szanować nasz czas i prosić o skrypty ,gdy już posiadacie licencję bota i chcecie go używać.
Nie będziemy tworzyć skryptów dla ludzi którzy nie posiadają licencji.
« Last Edit: April 24, 2020, 05:40:37 AM by Admin TB »
TibijskiBot.pl - polski Bot dla polskich boterow!
U nas wszystkie skrypty sa darmowe.

Falewka

• Newbie
  • *
    • View Profile
Prosiłbym o dragony darashia dla ek /ms :) Wracam do tibi i tam mi się fajnie teraz expi ,a pobocić tam było by miło

Admin TB

• Administrator
    • View Profile
    • www.tibijskibot.pl
Prosiłbym o dragony darashia dla ek /ms :) Wracam do tibi i tam mi się fajnie teraz expi ,a pobocić tam było by miło

Dragony Darashia zostały dodane.
Miłego bocenia

najs123
  • Newbie
  • *
    • View Profile
Prosiłbym o jakies skrypty na 250+ ek jak glooth bandits feyrist weakned frazzelmaw albo hive

Admin TB

• Administrator
    • View Profile
    • www.tibijskibot.pl
Prosiłbym o jakies skrypty na 250+ ek jak glooth bandits feyrist weakned frazzelmaw albo hive
a posiada kolega licencje? :) Tworzymy tylko skrypty dla ludzi którzy mają licencję , inaczej brak motywacji :( bo jeżeli ktoś nie ma bota , nie wie jak działa a chce skrypty to troche mija się z celem , tymbardziej że bot jest teraz tani.
Bo żeby zrobić porządny skrypty trzeba poświecić kilka godzin(1-4 ) , żeby go przetestować , zapisać , wrzucić , zedytować posty , zuploadować mape itd :D
« Last Edit: April 24, 2020, 05:38:47 AM by Admin TB »

najs123
  • Newbie
  • *
    • View Profile
No niby nie mam ale jak widze ze nie ma skryptow na 200+ to mi sie nie oplaca kupowac chyba to logiczne.

Admin TB

• Administrator
    • View Profile
    • www.tibijskibot.pl
No niby nie mam ale jak widze ze nie ma skryptow na 200+ to mi sie nie oplaca kupowac chyba to logiczne.
tak jak w pisałem bot jest bardzo tani jak na teraźniejszą konkurencję  i skrypty będziemy tworzyć na prośby ludzi posiadających licencje.
Pozatym nic nie stoi na przeszkodzie żebyś mógł sobie sam go stworzyć ,ponieważ masz do dyspozycji wszystkie funkcje , których my używamy do robienia skryptów (Skryptów, które i tak są darmowe).
Więc jeżeli użytkownik chociaż posiada licencje , wtedy możemy stworzyć i udostępnić mu darmowy skrypt.

Grzybek1994
  • Newbie
  • *
    • View Profile
Siemka
Da rade jakieś skrypty ED/MS na 30+ ? Od jutra startuje na pełnej i wykupuję licencję, chciałbym mieć z czym wystartować.
Z góry dzięki.

Admin TB

• Administrator
    • View Profile
    • www.tibijskibot.pl
Siemka
Da rade jakieś skrypty ED/MS na 30+ ? Od jutra startuje na pełnej i wykupuję licencję, chciałbym mieć z czym wystartować.
Z góry dzięki.
na taki lvl to niewiele możesz  , zrób sobie wpt ( w 5 min )  na jakimś respie nie wiem nawet co takim lvlem można bić .

Grzybek1994
  • Newbie
  • *
    • View Profile
Dodajcie coś na ED/MS bo narazie nie ma na co puszczać skoro są 2-3 skrypty. Cieżko zachęcić kogoś do bota skoro niema za bardzo w czym przebierać :/

Admin TB

• Administrator
    • View Profile
    • www.tibijskibot.pl
Dodajcie coś na ED/MS bo narazie nie ma na co puszczać skoro są 2-3 skrypty. Cieżko zachęcić kogoś do bota skoro niema za bardzo w czym przebierać :/
Bot jest tani , i skrypty są darmowe . Jak nie ma skryptów dla ciebie zawsze sam mozesz zrobić wzorując się na gotowych.

khazara
  • Newbie
  • *
    • View Profile
Hej, udaloby sie cos a'la Edron Bog Rider'ow albo Wyrmow na liberty bay?
« Last Edit: May 10, 2020, 04:38:35 AM by Admin TB »

Admin TB

• Administrator
    • View Profile
    • www.tibijskibot.pl
Hej, udaloby sie cos a'la Edron Bog Rider'ow albo Wyrmow na liberty bay?

Myślę że tak. Kolega posiada licencję? Jeżeli tak to napisz na messengerze na priv to dodamy któryś z wyżej wymienionych skryptów.

khazara
  • Newbie
  • *
    • View Profile
Posiadam licencje, pisalem tez na priv.

Areckie
  • Newbie
  • *
    • View Profile
Witajcie!  ;D
Chciałbym zapytać o skrypty na low level knighta na zarobek.
Myślałem o salamander's cave lub jakiś amazon camp (Imbu itemy  :o :o :o). Na serverze którym gram te itemy są sporo warte i myślę, ze dla Was zrobić takiego skrypta to pikuś ponieważ miejscówki te nie są jakoś zbytnio skomplikowane  :). Od jutra sam zaczynam sie bawić w robienie full afków no ale niestety widząc ile ten bot ma róznych opcji myślę, że nie będzie łatwo  :-X :-X. Czekam na odpowiedź.

Pozdrowionka  8) 8)